PALACİNKA LOUNGE GÜZEL ANLARINIZIN MEKANI


Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz içeriye adım attığınız anda sıcak atmosferi ve farklı dekorasyonuyla sizi şaşırtacak olan Palacinka Lounge hizmetinizde.

Masa dizilimi ve sandalye sayısı ile hijyenik ortamın oluşturulması, güvenlik sistemlerimize ve otopark servisine kadar misafirlerimizin rahatlığını ve huzurunu sağlayacak bütün ayrıntıları göz önünde bulunduruyoruz ve bu ayrıntıların mükemmelliğinden taviz vermiyoruz.

İsterseniz toplantılarınızda, isterseniz özel günleriniz de profesyonel kadromuz ile siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.


Palacinka Lounge olarak, ürünlerimizin satın almasından, hazırlanması ve misafirlerimize sunulması süreçlerine kadar titiz bir gıda güvenliği politikasını uyguluyoruz.

Restaurantımızda sunulan yiyecek ve içeceklerin en üst kalitede olması için bütün süreçleri uluslararası gıda kalite standartlarına uygun yürütüyoruz.

Palacinka Lounge, alanlarında uzmanlaşmış şef ve aşçılarıyla, dünya mutfaklarının en seçkin ürünlerini sağlıklı, lezzetli bir şekilde hazırlamayı ve sunmayı sürdürmektedir.

Palacinka Lounge Koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti • Serpme kahvaltı güzel hafta sonları için daha ideal çünkü herkes sahile gidince mekan sakin oluyor.
  Salata ve Makarna çeşitlerini tatmanızı tavsiye ederim.
  Adnan S.
 • Kaliteli, samimi ve mükemmel.
  Zeynep T.
 • Kahvaltı menüsü, çalışanların ilgisi, her şey çok güzeldi. Teşekkür ediyorum herkese.
  Özlem B.